fbpx

OGLAS ZA POSAO: Asistent knjigovodstva i kontrolinga

2 min. za čitanje

Mi smo vodeći proizvođač portland i zidarskog cementa u Bosni i Hercegovini i dio smo Asamer Baustoffe Grupacije iz Austrije.

Ako ste proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše uspješne kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim europskim standardima, koristeći najsavremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na poziciju:

ASISTENT KNJIGOVODSTVA I KONTROLINGA (m/ž)

Opis posla:

  • Knjiženju svih poslovnih promjena
  • Pripremi drugih oblika plaćanja (kompenzacija i cesija)
  • Procesima kontrolinga
  • Izvještavanju (mjesečni, polugodišnji i godišnji poslovni planovi i izvještaji)
  • Pripremi podataka za mjesečne PDV prijave
  • Pripremi podataka za inspekcijske kontrole i revizije

Uslovi:

  • VSS- diploma ekonomskog fakulteta
  • Poželjno posjedovanje licence certificiranog računovođe
  • Poznavanje propisa iz oblasti računovodstva i finansija
  • Odlično poznavanje rada u MS Office
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo u oblasti finansija i računovodstva u proizvodnom sektoru mogu biti prednost
  • Preciznost i tačnost na visokom nivou
  • Analitičnost, logičko razmišljanje i vještine rješavanja problema
  • Sposobnost upravljanja većim brojem procesa i prioritetiziranja
  • Izražene međuljudske, verbalne i pisane komunikacijske vještine

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu, Vašu prijavu, sa skeniranom navedenom dokumentacijom, možete poslati na e-mail adresu: posao@fclukavac.ba

Radujemo se Vašoj prijavi!

Prijavom i slanjem dokumentacije dajete saglasnost da se dostavljeni podaci koriste u svrhu provođenja procesa selekcije kandidata za navedenu poziciju u kompaniji.

Podijeli ovaj članak
Napišite komentar
Subscribe
Notify of
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments