“Bosna” Kalesija 4 – 2 “Radnički” Lukavac

radnickilukavacUpravo je završeno prvo poluvrijeme utakmice između Bosne i Radničkog. Većim dijelom Bosna je imala terensku inicijativu ali je Radnički iz dva kontra napada postigao pogodke za vodstvo od 0:2. Aljukić je bio strijelac u 22. i 27. minuti.

U 31. minuti dosuđen je jedanaesterac za domaće, a strijelac je bio Šmigalović. Treba istaći da je Bosna u toj akciji postigla pogodak koji je sudija poništio i dosudio jedanaesterac nakon starta s leđa igrača Radničkog.

U drugom poluvremenu bolja igra domaćih, postigli su dva pogodka i poslali našu ekipu kući sa četiri gola u mreži. Čestitke ekipi Bosne na drugoj pobjedi ove sezone a za Radnički se nema šta reći – žalosno.

Kompletan izvještaj možete pročitati nakon povratka našeg reportera iz Kalesije.