Pogledajte kategorije

Sport

Naš teniser Džumhur danas u Umagu igra protiv Gasqueta

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur danas će igrati meč četvrtfinala turnira serije ATP 250 u Umagu, vrijednog 481,270 eura. Sarajlija, koji je trenutno 127. igrač ATP liste, u četvrtfinalu će igrati protiv francuskog veterana,

Amel Tuka osvojio deveto mjesto na utrci u Londonu

Amel Tuka, najbolji bosanskohercegovački atletičar, je učestvovao na Dijamantskoj ligi u Londonu u utrci na 800 metara, a na kraju je završio na devetom mjestu. Tuka je trku na 800 metara u Londonu završio na devetom mjestu sa vremenom

BH reprezentativac Amel tuka večeras trči u Londonu

Amel Tuka će večeras učestvovati na Dijamantskoj ligi u Londonu u utrci na 800 metara. Najboljem bosanskohercegovačkom atletičaru će utrka u Londonu biti posljednja pred Olimpijske igre. "London - nova trka, novo dokazivanje. Cijeli

U Poljicu održan turnir u odbojci na pijesku

Proteklog vikenda na obalama jezera Modrac u Poljicu na nodbojkaškom terenu Dublje - Bukvik održan je turnir u odbojci na pijesku. Učešće je uzelo 10 ekipa a igralo se u formaciji 4 vs 4. Prvo mjesto osvojila je ekipa "Blok"Drugo mjesto