Pogledajte kategorije

Aktuelnosti

Sutra solistički koncert Lukavčanke Asje Avdić

Lukavčanka Asja Avdić će u ponedjeljak, 18. novembra 2019. godine u 19,00 sati održati solistički koncert na kojem će publici predstaviti dio djela iz bogatoga opusa kojim se predstavljala publici širom Evrope. Gosti na koncertu, koji

Naša stranka: Odgovor i pitanja za Edina Delića

Na email redakcija@sodalive.ba dobili smo saopštenje za javnost Naše stranke Lukavac koje objavljujemo u nastavku: Gospodine Načelniče ne moramo se mi raspitivati i “bistriti” propise koji uređuju prelaske preko pruge da bi znali da su

Smeč u Lukavcu bolji od Novog Grada

Odbojkašice Smeča iz Lukavca su na svom parketu porazili ekipu Novi Grad Sarajevo sa 3:1. Tim iz Sarajeva je u prvom setu pružio dostojan otpor domaćinu, ali su ga odbojkašice Smeča dobile sa 25:21. Drugi je bio u znaku domaćeg tima, a

Predstavnici Vlade TK posjetili Lukavac

Delegacija Vlade Tuzlanskog kantona predvođena premijerom Tuzlanskog kantona Denijalom Tulumovićem danas je u društvu načelnika Općine Edina Delića posjetila lokacije realizacije infrastrukturnih projekata u Lukavcu. Nakon posjete

MNK Lukavac u dramatičnoj završnici ispustio pobjedu

Za vikend su u Sportskoj dvorani u Lukavcu futsaleri MNK Lukavac odigrali odličnu utakmicu protiv MNK Banovići, prvu pred domaćom publikom u ovoj sezoni. Utakmica je otvorena boljom igrom domaće ekipe, koju kruniše debitant Eldar