Sušić: Ovo mi je najdraža pobjeda u karijeri

1 min. za čitanje

Safet Sušić

BiH je pobijedila u Zenici s 2-1 nakon što su Rumuni u prvom poluvremenu poveli s 1-0. No, pogoci Vedada Ibiševića i Edina Džeke u nastavku vratili su našu ekipu u igru za plasman na Evropsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini. BiH je, s odigranom utakmicom manje, na četvrtom mjestu grupe D sa sedam bodova, jednim manje od Bjelorusa i Albanaca, te pet od vodećih Francuza.

“Ovo mi je najdraža pobjeda u karijeri. Dominirali smo kroz cijelu utakmicu i zasluženo slavili na kraju. Bilo bi nepravedno da nismo pobijedili”, rekao je Sušić.

“Inspirisali su nas navijači koji su dali snagu mojim nogometašima. Uvjeren sam da možemo barem do drugog mjesta u grupi, a vjerujemo da možemo i na sam vrh u zadnjoj utakmici koju ćemo igrati protiv Francuske u Parizu.”