1. Delić Z., 16. Junuzović R., 3. Suljuć A., 10. Jahić E., 5. Tursunović A., 13. Jahić A., 7. Salkić A., 9. Džanić N., 19. Ordagić H., 14. Alić A., 20. Osmić S. (Kapiten)

1. Maksimović D., 4. Jusufović J., 15. Bekrić M., 3. Šubić A., 5. Mujagić S., 8.Mevkić H., 13. Begić E., 11. Alagić D., 10. Karić N. (Kapiten), 17. Aljukić S., 14. Sejdinović S.

Klupa:
12. Bećirović A., 2. Ibrišimović A., 20. Sinanović J., 19. Huskić K., 16. Delmanović E., 6. Omerović M.

Trener: Memišević Midhat

————————————————————————————
(Napomena: Savjetujemo Vam da refresh-ujete prozor svake 2-3 minute, sistem još uvijek nije prilagođen da radi automatski)

KRAJ UTAKMICE, “Ingram” 2 – 1 “Radnički”

90'+ – Taktička izmjena domaćih. Igru je napustio Jahić a njega je zamijenio Dedić.

89’ – Nastavlja se podjela žutih kartona od strane glavnog sudije, sljedeći “sretnik” je Jahić u timu Ingrama.

85’ – Novi žuti karton kod Radničkog, dobio ga je Jusufović. Radnički nastavlja sa lošom igrom.

81’ – Žuti karton kod Radničkog dobio je Aljukić.

80’ – Treneri su odlučili na izmjene. Kod domaćih igru je napustio Ordagić a umjesto njega ušao Šehić. Trener Memišević odlučio je da da šansu Ibrišimoviću umjesto iscrpljenog Begića.

77’ – Radnički pokušava udarcima iz daljine uraditi nešto više, ali bez pogodaka

73’ – Iako sa igračem manje domaći drže loptu u svojim nogama.

68’ – Radnički je krenuo na sve ili ništa i stvorio je dvije odlične prilike, ali bez pogodaka.

61’ – Ponovo odlična intervencija Maksimovića ( Radnički ). Odličnom paradom spasio je gol Radničkog nakon kornera domaćina.

60’ – Trener Memišević odlučio je zamjeniti kapitena Karića umjesto Delmanovića. Igra se preselila na sredinu terena.

55’ – Nastavlja se gruba igra s obje strane. Žuti karton dobio je domaći igrač Salkić.

52’ – Nakon dobre prilike domaćih iskazao se golman Radničkog odličnom intervencijom. Nedugo zatim, domaći su ponovo imali priliku i postigli su pogodak ali, iz ofsajda. Sudije su poništile pogodak i Džanić (Ingram) je zbog prigovora dobio direktno isključenje.

46’ – Upute trenera Suljića na poluvremenu urodile su plodom, domaći vode 2-1, strijelac za vodstvo Ingrama bio je Ordagić. Pogodku domaćina prethodila je greška odbrane Radničkog.

45’ – Počelo je drugo poluvrijeme, dobar nogomet koji se igra u Dubokom Potoku privukao je jos stotinjak gledatelja na stadion, tako da utakmicu trenutno prati oko 400 gledatelja.

45’ – Ekipe su otišle na zasluženi odmor pri rezultatu 1:1

44’ – Nažalost, Radnički nije uspio da ode na pauzu za golom prednosti. U tome ih je spriječio domaći igrač Džanić.

42’ – Gol Radničkog je još više motivisao igrače pa su stvorili još jednu dobru priliku, ali nažalost, bez pogotka.

37’ – Gooooooool, Sejdinović je pogodio za vodstvo Radničkog.

35’ – Nakon dobro izvedene akcije domaći su ponovo pogodili stativu, na sreću Radničkog.

30’ – Igra se bazira uglavnom na dodavanjima oko centra terena, bez ozbiljnijih prilaza na gol.

25’ – Svoju “nagradu” za grubu igru dobio je i igrač Radničkog  Mevkić. Nastavlja se atak domaćih, ostao je neiskorišten i slobodni udarac sa 20 metara.

20’ – Odbrana Radničkog zasad djeluje nesigurno i pravi dosta početničkih grešaka. Nastavlja se ofanziva domaćeg tima na gol Radničkog, domaći stvaraju prilike, ali bezuspješno. Gruba igra domaćina ne prestaje.

17’ – Domaći igrač Jahić nakon serije prekršaja “nagrađen” žutim kartonom, ali i dalje se nastavilo sa grubom igrom domaćih.

10’ – Igra se vrlo grub nogomet. Kapiteni su opomenuti sa žutim kartonima.

8’ – Domaći imaju terensku inicijativu i “opkolili” su gol Radničkog.

5’ – Domaći imali odličnu priliku, ali na sreću Radničkog pogodili su stativu.

1’ – Sudija Hrvić Mirsad dao je znak za početak utakmice. Teren je dobar za igru. Oko 300 gledalaca na tribinama