Takmičari KBS Orkka u ukupnom plasmanu zauzeli treće mjesto

0 897

U nedjelju 12.12.2010 godine u organizaciji karate kluba “Forma-Tuzla” u KSPC mejdan održano je 10 po redu karate takmičenje pod nazivom “Tuzla open 2010”. Na turniru je nastupilo oko 300 takmičara iz oko 30 klubova širom BiH.

takmičari Kluba borilačkih sportova "Orkka" Lukavac

Jedan od učesnika je bio i klub borilačkih sportova “ORKKA” Lukavac, koji je u ukupnom plasmanu najboljih klubova zauzeo 3 mjesto sa osvojenih ukupno 24 medalje,i to: 9 zlatnih, 7 srebrenih i 8 bronzanih medalja.

Zlatne medalje u disciplinama borbe i kate pojedinačno osvojili su: Suljić Demir, Suljić Eldar, Tinjić Mahir, Baćić Damir, Hasanović Belkisa.
Srebrenim medaljama okitili su se: Suljić Demir, Kuduzović Maida, Tinjić Mahir, Čajić Hamza, Arapčić Lejla i Muftić Vanesa.
Bronzane medalje osvojili su sljedeći takmičari: Bošnjak Anđela, Murgić Dženeta, Đulić Šejla, Mahovkić Anis, Čajić Hamza, Gutić Nejra, Hrvić Emina i Likić Melika.