Sedmici bod u Odžaku

1 min. za čitanje

Utakmica je završila rezultatom 3:2 za domaćina (po setovima 25:21; 22:25; 25:20; 22:25 i 15:8) pa su se igrači „Sedmice“ vratili sa osvojenim bodom.

U vrlo neizvjesnoj utakmici i pomalo nervoznoj igri sa dosta grešaka sa obje strane, koja je u pojedinim momrentima pružila i dovoljno uzbuđenja za malobrojne glerdaoce, domaćini su zahvaljujući prvenstveno iskustvu, došli do dva boda iako je gostujuća ekipa kod rezultata 1:1 u setovima imala na početku trećeg seta 9:2 ali je domaća ekipa iskoristila neiskustvo igrača ekipe „7-Lukavac“ i ipak uspjela preokrenuti rezultat i riješiti set u svoju korist.

I pored toga osvojeni bod na ovom teškom gostovanju veoma će puno značiti ekipi „Sedmice“ u nastavku takmičenja.