Sedmica gostuje u Modriči; Prvi na tabeli po ponašanju

3 min. za čitanje
Sretno za Play off-u

Lukavčani su jako loše krenuli sa utakmicom i prvi set završili rezultatom 9:25. U drugom setu puno bolja igra naših odbojkaša što na kraju rezultira sa 25:19. Ipak, iskustvo i jača gostujuća klupa u naredna dva seta bila su od velikog značaja. Treći i četvrti set osvajaju odbojkaši Kaknja rezultatom 18:25, odnosno 19:25.

Delegat: Zvonko Krišto

Utakmicama XVIII kola završen je regularni dio sezone, pa se od naredne sedmice igraju utakmice za prvaka. Nakon odigranih svih utakmica prvog dijela prvenstva plasman u play-off ostvarile su sledeće ekipe:

OK „Radnik“ – OK „Mladost“

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenje OS BiH (Premijer liga) u četvrtfinalu play-off-a slobodne su ekipe OK „Kakanj“ i MOK „Brčko-Jedinstvo“

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenje OS BiH (Premijer liga) prvi meč se igra kod slabije plasirane ekipe, a drugi i eventualno treći (u dva „vezana“ dana) kod bolje plasirane ekipe.

Lukavčani igraju fer igru

Iz Odbojkaškog saveza BiH smo dobili podatak o najboljim ekipama po ponašanju. Na ovoj tabeli najbolja je ekipa OK 7 Lukavac sa 0,055 bodova, dok je prvoplasirani Kakanj na trećem mjestu. Protivnik našoj ekipi za prvaka, ekipa Modriče, nalazi se na posljednjem mjestu sa 16,777 bodova.

Plasman:

1. OK ‚‚7. LUKAVAC‚‚ 0,055
2. OK ¸¸MLADOST¸¸ 0,111
3. OK ‚‚KAKANJ‚‚ 0,111
4. MOK ‚‚BRČKO-JEDINSTVO‚‚ 0,111
5. OK ‚‚STUDENT BOBAR OSI.‚‚ 0,111

Za kraj, našim momcima želimo puno sreće u nastavku takmičenja i finale Play off-a!