Rukometaši Lukavca sa novim igračima do nove pobjede

2 1.322

Rukometaši Lukavca su proljetni dio prvenstva otvorili pobjedom nad ekipom Kaknja.

Bila je to izvanredna rukometna utakmica koju su gosti puno bolje otvorili, ali su se igrači domaće ekipe brzo “sabrali” i utakmicu okrenuli u svoju korist. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 15-14.

U drugom poluvremnu domaći su krenuli još jače i napravili značajnu prednost koju su održali do kraja da bi završili sa rezultatom 32-27.

Najefikasniji igrač na terenu je bio Kovačević Nedim sa 13 golova.

Treba istaći da su prvenstveni debi u ekipi RK Lukavac imali bivši rukometaši ORK “Omladinac” Lukavac: Zagrljača Ardin, Mahovkić Emsad, Junuzović Edin i golman Imamovic Haris.