RK Lukavac upisao poraz na otvaranju sezone

photo
Lukavčani su jači otpor pružili u prvom poluvremenu, kada se igralo gol za gol i na odmor otišlo s minimalnom prednošću Kaknja od samo jednog gola razlike(16:15).
U drugom poluvremenu pad koncentracije i par promasaja dovodi domaću ekipu do prednosti od 10 razlike, da bi 10 minuta do kraja trener gostiju Mot uveo drugu postavu koja je i završila utakmicu rezultatom 34-22.
Kakanj-Lukavac 34:22
Sportska dvorana u Kaknju. Gledalaca 150. Sudije: Edin Kulović i Vedad Škaljić. Delegat: Samir Zubović (svi iz Sarajeva).
KAKANJ: Šestović, Čehajić, Hadrović, Kulović, Čivić, Zahirović 1, Begović, Bjelopoljak 3, Delić 7, Sabljaković 5, Durakovcić 6, Velispahić 5, Zaimović 7. Trener:Almir Amitović.
LUKAVAC: Halilović, D.Osmić 7, M.Osmić 2, Hodžić 1, I.Tunjić 2, T.Tunjić 1, Kovačević 5, Iljazagić 2,Gegić 1, Tomić, Šarić, Mustafić 1.
Trener: Željko Mot.