Rezultati i tabele Druge nogometne lige TK

10 989

GRUPA ZAPAD

Rezultati 14.kola: Ratiš – BSK 4:2, Lokomotiva – Rudar 1:0, Bistarac – Sladna 4:0, Jedinstvo – Sloga 2:1, Orahovica – Bukovik 2:1 .

Utakmica Seona – Svatovac je odgodjena.

1.Svatovac 13 10 2 1 24:7 32

2.Bistarac 14 8 4 2 33:12 28

3.Sloga 14 8 2 4 28:17 26

4.Rudar 14 7 1 6 21:12 22

5.Lokomotiva 14 7 0 7 31:29 21

6.Bukovik 14 7 0 7 21:25 21

7.Jedinstvo 14 6 1 7 19:26 19

8.Orahovica 14 4 4 6 19:28 16

9.Ratiš 14 4 3 7 22:28 15

10.B S K 14 4 3 7 19:28 15

11.Seona 13 3 2 8 23:28 11

12.Sladna 14 2 4 8 13:33 10

Parovi 15.kola (10 i 11.aprila): Orahovica – Ratiš, Bukovik – Jedinstvo, Sloga – Seona, Svatovac – Bistarac, Sladna – Lokomotiva , Rudar – BSK .

GRUPA SJEVER

Rezultati 14.: Izbor – 12.decembar 3:0 , Trebava – Voćar 1:2, Brčko – Željezničar 2:1, Biberovo Polje – Mionica 0:0, Ogradjenovac – OFK 1978 4:2, Koraj – Trešnjevka 2:1 .

1.Izbor 14 11 2 1 56:14 35

2.Trešnjevka 14 9 1 4 26:12 28

3.Brčko 14 9 0 5 32:18 27

4.Biberovo P. 14 8 1 5 26:24 25

5.Voćar 14 7 2 5 32:26 23

6.12.decembar 14 6 2 6 32:29 20

7.OFK 1978 14 6 0 8 19:22 18

8.Mionica 14 5 2 7 20:21 17

9.Ogradjenovac14 4 3 7 22:43 15

10.Koraj 14 4 1 9 16:34 13

11.Trebava 14 4 0 10 20:32 12

12.Željezničar 14 4 0 10 19:42 12

Parovi 15.kola (10 i 11.aprila): Ogradjenovac – Koraj, OFK 1978 – Biberovo Polje, Mionica – Brčko, Željezničar – Trebava, Voćar – Izbor, 12.decembar – Trešnjevka .

GRUPA JUG

Rezultati 14.kola: Rijeka – Jablanica 3:1, Sloga – Mladost(G.T) 1:0 (prekid u 85 minutu, Bjeljevac – Mladost(K) 1:1, Slatina – Kiseljak 4:1 (prekid), Napredak – Vrana 3:4, Omladinac – Spreča 3:1.

1.Jablanica 14 9 0 5 32:20 27

2.Vrana 14 8 2 4 34:19 26

3.Sloga 13 8 1 4 34:20 25

4.Slatina 14 8 1 5 35:31 25

5.Napredak 14 7 0 7 31:23 21

6.Mladost(G.T)13 5 4 4 30:19 19

7.Omladinac 14 6 1 7 20:27 19

8.Kiseljak 14 6 1 7 29:37 19

9.Rijeka 14 6 0 8 18:30 18

10.Mladost(K) 14 5 2 7 21:31 17

11.Bjeljevac 14 4 2 8 16:26 14

12.Spreča 14 3 2 9 20:37 11

Parovi 15 kola (10 i 11.aprila): Omladinac – Rijeka, Spreča – Napredak, Vrana – Slatina, Kiseljak – Bjeljevac, Mladost(K) – Sloga, Bladost(G.T) – Jablanica .

(SodaLIVE.ba/Sakib Hodžić)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
10 komentara
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Suki

FORZA BISTARAC

AFGANISTAN ADNAN

NAPRED BSK……..

aaaaaaa

koji bre bistrac, dobit ce 5 komada u poljicu,gore se ne moze igrati rukomet kao u bistarcu na njihovom rukometnom ternu….

zanji hava

Hajmo Slogaaaaaaaaaaaaaaaaa…

pitt bull

SAMO ZA ORAHOVICU!!!!!!! SAMPION!!!!!!!!!!!!! IMALI KO JACI!!!!!!!!!!!

PaRaZiT

Svatovac ulazi ove sezone u 1. Ligu 😉

Adi_parazit

Cujjj ovih “pretplatnika” iz orahovice….prvo,zar i vi znate sta je konekcija…hahaha…a drugo…steta sto ne ostajemo u ovoj ligi,jer idemo u 1 ligu,a inace,znate vi sta bi vas cekalo na “zelenici” 😀

Lokos

Hajmo Lokosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

orahovica 77

POBJEDA JE POBJEDA BILA 2-0 SA SVATOVCEM ILI 2-1 BUKOVIK TRI BODA SE PISU.

Sioux1989

@pitt bull “SAMO ZA ORAHOVICU!!!!!!! SAMPION!!!!!!!!!!!!! IMALI KO JACI!!!!!!!!!!!”

loooooooooooool morate dobit kad igrate kuci jer u toj ligi gdje ste sad tesko ko moze dobit na strani ak ne plati domacinu da pusti pobjedu to je realnost naseg fudbala u ovim nizim rangovima pa cak do neki da neki dam je isto bilo i u premier ligi al ona je krenula malko na gore
Pozz

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x