Rezultati i tabela Prve lige TK, grupe Jug i Sjever

0 509

LoptaTravaU 9. kolu Prve lige TK, Husinski rudar nanio je i drugi poraz prvoplasiranoj ekipi Priluka. Mladost je u Puračiću savladala Konjuh rezultatom 2:0, Željezničar je pobijedio DSK 1:0 a Prokosovići su ponovo razočarali.

GRUPA JUG

Rezultati 9.kola:

Mladost (P) – Konjuh 2:0, Željezničar – DSK 1:0, Husinski rudar – Priluk 2:0, Rainci – Mladost 78  1:1, Sloga – Teočak 2:0, Prokosovići – Mladost (G)  0:2.

1.Priluk           8          6          0          2          16:7     18

2.Željezničar   9          5          1          3          16:11   16

3.Mladost 78  9          4          3          2          15:10   15

4.Husinski rud.9         5          0          4          18:15   15

5.Sloga            9          4          1          4          13:10   13

6.Teočak         9          4          1          4          12:18   13

7.Rainci          9          3          2          4          16:14   11

8.D S K          8          3          2          3          10:9     11

9.Mladost(P)   7          3          1          3          13:10   10

10.Konjuh       9          3          1          5          10:12   10

11.Mladost(G)    9          3          1          5          8:19     10

12.Prokosovići     9         2          1          6          5:17     7

Parovi 10.kola (31.10 i 1.11.u 14,00 sati):

Konjuh – Mladost(G), Teočak – Prokosovići, Mladost 78 – Sloga, Priluk – Rainci, DSK – Husinski rudar, Mladost(P) – Željezničar.

GRUPA SJEVER

Rezultati 10.kola:

Jedinstvo(L) – Medjidja  2:0,Vida – Stjepan Polje 2:0, Rudar – Jedinstvo(V) 3:0,Napredak – Vražići 1:1, Sloboda – Čelić 3:2(prekid), Rahić – Mladost 2:0. Slobodna je bila Orahovica.

1.Rahić           9          6          3          0          28:9     21

2.Vražići         9          6          2          2          19:6     20

3.Jedinstvo(L)            10        5          1          4          15:16   16

4.Vida             9          4          3          2          15:14   15

5.Mladost       9          4          2          3          18:13   14

6.Rudar           9          3          3          3          12:6     12

7.Čelić    (-2)   9         3          2          4          11:12   9

8.Orahovica    9          3          0          6          14:19   9

9.Napredak     9          2          3          4          12:18   9

10.Stjepan P.  9          3          0          6          11:17   9

11.Jedinstvo(V)9       2          3          4          11:18   9

12.Medjidja    9          3          0          6          12:31   9

13.Sloboda     7          2          2          3          11:10   8

Parovi 11.kola (31.10 i 1.11.u 14,00 sati):

Čelić – Rahić,Vražići – Sloboda, Jedinstvo (V) – Napredak, Stjepan Polje – Rudar, Medjidja -Vida, Orahovica – Jedinstvo(L). Slobodna je Mladost.

(SodaLIVE.ba/Sakib Hodžić)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x