Radničkom bod sa gostovanja u Tinji

SodaLIVE.ba semafor

U 9. minutu Radnički dolazi do vodstva pogodkom Hodžića, nakon 28 minuta, Suljić postiže pogodak i postavlja rezultat prvog poluvremena, 1:1.

U drugom poluvremenu bolju igru Radničkog krunisao je Gutić u 64 minuti. Za samo 10 minuta uslijedilo je novo poravnanje rezultata, a strijelac je bio Riđić u 74. minuti utakmice.

U ovom kolu ekipa Bratstva iz Gračanice slavila je na gostovanju u Tuzli i tako povećala svoje šanse za titulu.

Radnički u narednom kolu dočekuje ekipu Bosne.

2 komentara

Slabo je to…malo je jedan bod kad pogledas s kim smo igrali…

takmicu 20. kola Druge nogometne lige F BiH – grupa Sjever, između NK Mladost iz Tinje i FK Radnički obilježili su rezultat 2-2, dobra igra Lukavčana, te sudijska lakrdija u režiji glavnog suca Ivice Benkovića iz Orašja i drugog asistenta Hakije Muharemovića iz Kladnja.
Spomenuti dvojac pokušao je na sve moguće načine onemogućiti FK Radnički da, uprkos činjenici da su bili bolja ekipa na terenu, ostvari povoljan rezultat, a sama utakmica, bez razloga za produženjem dužim od 2-3 minute, igrala se čak 98 minuta. Željeli su, valjda, Benković i Muharemović na ovaj način da pomognu domaćoj ekipi kako bi došla do pobjede u ovom susretu, međutim nakon što su uvidjeli da fudbaleri Mladosti više nemaju snage , Benković je nekako odsvirao kraj, cijelih 8 minuta nakon isteka regularnog toka susreta.
Sudijske karikature poput spomenutog dvojca, zbog dobrobiti sporta u BiH treba što prije odstraniti iz nogometa, a prvi korak u tome je već napravljen jer su Benković i Muharemović za svoj posao u ovoj utakmici od delegata susreta dobili slabe ocjene.

i kada se moze protiv igraca igrati ne moze se protiv sudija…