Radnički siguran protiv Mladosti

SodaLIVE.ba semafor

Naša ekipa je od samog početka utakmice pokazala da želi pobjedu i sa dva pogodka u mreži ispratila goste kući. Prvi pogodak za Radnički postigao je Bekrić u 13. minutu utakmice, a pobjedu je ovjerio Sejdinović 20 minuta prije posljednjeg sudijskog zvužduka na utakmici.

U narednom kolu Radnički gostuje u Tuzli i sve osim pobjede treba da bude iznenađenje i razočarenje za SIOUX-e.

Rezultati 17.kola:

LUKAVAC: Radnički – Mladost(M) 2:0, KALESIJA: Bosna(K) – Ingram 2:2 ,MRAMOR: Mramor – Radnik 4:1,GRAČANICA: Bratstvo – Hajduk 2:0,D.MAHALA:Dinamo – Sloga(Tol) 3:1 ,MIONICA: Bosna(M) – Tuzla 2:0,TINJA: Mladost(T) – Odžak 102 2:0,ŽIVINICE: Priluk – Sloga(Toj) 1:0(prekid) .