Radnički donio bod u Lukavac

1 min. za čitanje

Radnički nije dobro otvorio utakmicu, pa su domaći fudbaleri već na otvaranju meča došli u vodstvo od 1:0. Bolja igra naših fudbalera urodila je plodom na kraju prvog poluvremena kada Radnički dolazi do izjednačenja. Strijelac je bio Junuzović. Treba napomenuti da je Radnički više od 50 minuta igrao sa igračem manje na terenu. Zbog dva žuta kartona u svlačionicu je u 40-om minutu poslan Ikanović.

Radnički se nakon 18. kola nalazi na 8. poziciji sa 27 bodova, koliko ima i Branitelj sa utakmicom manje. Prvo mjesto zauzima Jedinstvo sa 43 boda a Sloboda je na drugom mjestu sa 40 b0d0va.,

U narednom, 19. kolu, igra se veliki derbi u kojem će u Lukavcu snage odmjeriti Radnički i Sloboda. Utakmica se igra 23. marta sa početkom u 15 sati.