Radnički do 2:2 sa dva igrača manje

Mnogo uzbuđenja ponudio je meč u Lukavcu između Radničkog i Novog Travnika, koji je na kraju završio rezultatom 2:2.

Domaći su poveli preko Suljića nakon 17 minuta igre, ali su potom Terzić, te golman Baščelić isključeni.

Iskoristili su to gosti, koji su u nadoknadi vremena došli do izjednačenja (1:1). Gosti su u 48. minuti ostali bez Jusića, da bi tri minute kasnije Musić pogodio za slavlje domaćeg tima i vodstvo od 2:1.

Sedam minuta kasnije je postavljen konačan rezultat susreta. Pogodio je Petak za konačnih 2:2.

Prva liga FBiH, 4. kolo: Radnički – Novi Travnik 2:2 (Suljić 17’, Musić 51’ / Gavrić 45+2’, Petak 58’)

Radnički: Baščelić, Terzić, Musić, Jogunčić, Kuduzović, Suljić, Mujagić, Mujkić, Dujković, Jahić, Skulić

Novi Travnik: Kovač, Buljubašić, Jusić, Hodžić, Rezdeušek, Gavrić, Terzić, Mamuša, Tabaković, Udovičić, Prutina