Prva liga FBiH za odbojkašice: ŽOK Lukavac 0 – 3 ŽOK Bihać

volleyballU sva tri seta odbojkašice Bihaća igrale su mnogo bolje i došle do pobjede u Lukavcu. Zanimljiv je podatak da je u sva tri seta postignut isti rezultat. U prvom setu gošće su imale vodstvo od 8:6 i 16:11 a na kraju su ga dobile sa devet poena razlike. U drugom setu ista situacija, gošće igraju organizovano u polju i na mreži a domaće odbojkašice igraju sa dosta grešaka .
Na kraju utakmice odbojkašice Bihaća su proslavile svoju pobjedu do koje su došle lakše nego što su mogle pretpostaviti.

LUKAVAC – BIHAĆ 0:3

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 300. Sudije: Admir Lolić (Živinice) i Memsud Mešanović(Kalesija).
Delegat: Ilija Klajić (Orašje).
Rezultat: Lukavac – Bihać 0:3 (16:25, 16,25, 16:25).