Prokosovići i Mladost bez poraza u prva dva kola

1 min. za čitanje

Mladost iz Puračića je na gostovanju kod ekipe Omladinac iz Mionice slavila 0:2, istim rezultat su ostvarili i Prokosovići na gostovanju u Kalesiji.

Nakon razbijanja početne treme fudbaleri Mladosti polako stežu obruč oko gola Omladinca što se isplatilo u 35. minuti susreta. Nakon jednog slobodnog udarca sa strane, loptu u šesnaesterac ubacuje Halilagić, fudbaleri Omladinca loptu uspijevaju izbiti, ali ona dolazi do Nukić Kenana koji sa desetak metara iskosa puca i pogađa mrežu nemoćnog Prljače.

I u 79. Minuti gosti su odigrali prelijepu akciju, Šahat je asisistirao Hodžiću koji prolazi fudbalera Omladinca i neodbranjivo šalje loptu pokraj nemoćnog Prljače.

U narednom kolu Prokosovići dočekuju ekipu Dizdaruše iz Brčkog, a Mladost dočekuje istoimenu ekipu iz Malešića.