Poraz košarkaša Radničkog, slijedi derbi utakmice protiv Slobode i Živinica

1 min. za čitanje

NIK_4726

Bilo je gusto, možda malo i nesretno ali vjerujem da će naša igra donositi pobjede u nastavku. Momci su se borili, imaju motiv i iz utakmice u utakmicu daju svoj maksimum.

U narednom kolu u Lukavac dolazi ekipa iz Živinica. Utakmice se igra u nedjelju, 10.11.2013. godine sa početkom u 18 sati.

Trener Ibričić poziva sve navijače da podrže ovu ekipu i obećava zalaganje i iskupljenje za poraze.

Publika zaslužuje da vidi pobjedu 12 borbenih momaka u nedjelju i da donesu radost u naš grad. Nakon derbija protiv Živinica, u Lukavac nam dolazi Sloboda iz Tuzle. Potrudit ćemo se da dokažemo da ovi momci vrijeme i da vrijedi navijati za njih. Izjavio je za SodaLIVE.ba, Denis Ibričić, trener seniorske ekipe KK Radnički.

Rezultat na kraju utakmice je glasio 78:72 a samo nekoliko minuta prije kraja rezultat je bio izjednačen.