Poraz ekipe ŽOK “Smeč” u Goraždu

smec

Protivnik naših odbojkašica je bila ekipa koja je u dosadašnjem dijelu prvenstva doživjela samo jedan poraz.

Naše odbojkašice su utakmicu odigrale dosta dobro i nije mnogo nedostajalo da priredimo iznenađenje domaćoj ekipi.

Nakon tri propuštene set lopte naše ekipe, razultat na kraju prvog seta je bio 29:27, u korist domaćina.

Drugi set je takođe pripao domaćoj ekipi rezulatom 25:18.

Na startu trećeg seta, ekipa ŽOK “Smeč” je odličnim servisom uspjela napraviti osjetnu razliku, za činilo se nedostižnih 21:10 u korist naše ekipe , ali su se domaće igračice uspjele vratiti u igru za konačnih 25:22 u korist ekipe iz Goražda.

Konačan rezultat OK ”Goražde” Goražde – ŽOK “Smeč” 3:0 ( 29:27, 25:18, 25:22).

Nakon devet odigranih, kola ekipa ŽOK “Smeč”, sa 13 bodova, zauzima peto mjesto na prvenstvenoj tabeli Superlige FBiH.

Narednog vikenda naše odbojkašice dočekuju lidera na tabeli, do sada neporaženu ekipu OK “Bosna” iz Kalesija. Utakmica se igra u u subotu 07.decembra u 15,00 sati u sportskoj dvorani u Lukavcu.