Pobjeda Sarajki u Lukavcu

Ilustracija
Ilustracija

U prvom setu su imale vodstvo od 8:7 ali su domaće odbojkašice preokrenule rezultat na 10:8.

Medjutim u nastavku odbojkašice Mladosti dolaze do vodstva od 16:15 i 20:15 i ovaj set su dobile sa osam poena razlike.

U drugom setu Sarajke su takodje imale više od igre i ovaj set završile sa pobjedom od deset poena razlike.U trećem setu Lukavčanke su pružile nešto jači otpor ali u finišu gošće pobjedjuju sa dva poena razlike.

U narednom, trećem kolu, lukavačke odbojkašice gostuju u Gračanici.

LUKAVAC – MLADOST 0:3

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 100.Sudije: Mirza Bašić i Asmir Memić (oba Lukavac). Delegat: Nihad Mulaosmanović (Tuzla). Rezultat: Lukavac – Mladost 0:3 (po setovima: 17:25, 15:25, 23:25).

LUKAVAC: Gegić, Karić, Hamzić, Begić, Mujčinović, Ramadanović, Zajimović, Imamović, Halilović.

Trener: Amra Nezirović.

MLADOST (Sarajevo): Ćerimagić, Kreštalica, Mušanović, Džabija, Zorlak, Sačić, Hodžić, Kolar, Husić, Begić.

Službeni predstavnik: Vildan Bašović.