Sinovi Bosne sigurni na Ilidži

Piše:Sadik Sinanović

Jučerašnjom pobjedom na Ilidži, odbojkaši SKISO Sinovi Bosne, upisali su šestu ovosezonsku pobjedu, te su tako postali bodovno izjednačeni sa sarajevskim timovima, Spidom i Fantomima (20 bodova) koji imaju i jedan odigran susret manje.

15225436_10209895881627292_1313241045_o

U jučerašnjem susretu Sinovi Bosne za protivnika su imali UOKI Općina Ilidža i odličnom igrom pokazali da se u vrhu premierligaške tabele ne nalaze slučajno. Prvi set su naši odbojkaši riješili u svoju korist rezultatom 18:25, da bi u naredna dva seta lukavčani samo potvrdili ulogu favorita, i identičnim rezultatom 16:25 završili jučerašnji susret. Potvrdu jučerašnjih bodova Sinovi Bosne, tražit će već narednog vikenda kada u SD u Lukavcu dočekuju sasatav IOK Zavidovići, trenutno šestoplasirani tim na tabeli sa 3 ostvarene pobjede.