Podržite Sedmicu za plasman u Premijer ligu

12274401_895832953818954_767694872421516125_n

Odbojkaši OK “7-Lukavac” su u okviru Play-off razigravanja za plasman u Premijer ligu BiH, u subotu 02.04.2016. poraženi u prvoj polufinalnoj utakmici od ekipe OK “Bosna” Sarajevo, rezultatom 3:0 u setovima.

Utakmica je odigrana u fiskulturnoj sali Katoličkog školskog centra u Sarajevu, pred malim brojem ljubitelja ovog sporta, s obzirom da sala posjeduje samo mali prostor za gledaoce. Iako je u prvom setu povela rezultatom 12:6, ekipa OK “7-Lukavac” je u nastavku utakmice igrala sa dosta oscilacija te je poraz na kraju bio neizbježan.

Ipak sve nije izgubljeno, s obzirom da se u nedelju 10.04.2016. godine sa početkom u 17:00 sati u Sportskoj dvorani Lukavac igra revanš utakmica u kojoj će odbojkaši “sedmice” imati priliku nadoknaditi propušteno u prvoj polufinalnoj utakmici. Ovim putem pozivamo ljubitelje sporta, posebno odbojke da svojim prisustvom i korektnim navijanjem podrže ekipu “sedmice” da učini podvig i plasira se u finale Play-offa za ulazak u Premijer ligu BiH.

Dan prije utakmice tj. 09.04.2016. (subota), na 18-tu godišnjicu smrti igrača našeg kluba rahmrtli Elmira Ele Salihovića, predstavnici kluba, prijatelji i igrači će obići njegov mezar, položiti cvijeće i posjetiti njegove roditelje.