Nova pobjeda odbojkašica ŽOK “SMEČ”

U drugom kolu Superlige Federacije BiH za žene lukavačke odbojkašice su bile domaćini ekipi ŽOK “Žepče” i ostvarile novu prvenstvenu pobjedu.

Od samog početka susreta odbojkašice ŽOK “Smeč” su pokazale da su trenutno kvalitetniji sastav.

Odličnim servisom, već na startu prvog seta domaća ekipa je imala rezulat od 10:1.

Sigurnom igrom do kraja seta domaće odbojkašice su prvi set privele kraju rezultatom 25:18 u korist ekipe ŽOK “Smeč”.

U drugom setu su domaće odbojkašice pokazale nadmoć, dozvolivši gostujućoj ekipi samo skromnih 10 poena.

Treći set su odbojkašice iz Lukavca odigrale rutinski, ne dozvolivši ni jednog trenutka gošćama priliku za preokret.

Konačan rezultat  ŽOK “SMEČ” Lukavac– ŽOK “ŽEPČE”  3:0  ( 25:18, 25:10 i 25:16 )

Za ekipu ŽOK “Smeč” su nastupile: Merima Tokić-kapiten ekipe, Renata Kešina, Jasminka Valjevac, Melika Dautović, Ines Imamović, Almina Turkić, Amra Džambić, Antonela Crvenković, Arisa Kurtić, Džana Karić, Ena Likić  i Dženeta Numanović, trener ekipe Adnan Žilić.

Treba napomenuti da je utakmicu odlično vodio sudija Admir Lolić, sa svojim pomoćnicima Nukić Lejla, Muris Osmić, Imamović Semir i Tokić Semir, delegat susreta je bio Mahovkić Admir.

Narednu utakmicu, u okviru trećeg kola Superlige FBiH-grupa sjever, ekipu ŽOK “Smeč” očekuje prvi pravi ispit u ovoj polusezoni na gostovanju u Bihaću, protiv do sada neporažene ekipe OK “Bihać”.