Lukavčani se ponovo okitili zlatom: Zlatni ljiljani najbolji na turniru u Saudijskoj Arabiji!

Naša selekcija je u finalu s maksimalnih 3:0 savladala Egipta, a rezultat po setovima glaiso je 25:7, 29:27 i 25:14.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine trijumfovala je na međunarodnom turnir u Džedi u Saudijskoj Arabiji “Saudi International Meeting For Disabilities Sports”.

Za Zlatne ljiljane ovo je bila samo uvertira i dobar test za Evropsko prvenstvo koje nas ove godine u julu igra u Mađarskoj.

Glavni cilj naše najtrofejnije državne selekcije je vratiti titulu prvaka Evrope koju su izgubili na posljednjem šampionatu koji je održan u Hrvatskoj.

Vrijedi napomenuti da su se i dvojica lukavčana ponovo okitila medaljama, kao članovi naše najuspješnije sportske selekcije, Ermin Jusufović i Safet Alibašić. Čestitamo.