Nove medalje za Judo klub Lukavac

U subotu i nedjelju (12. i 13. septembar) u Beogradu je održan međunarodni judo turnir na kome su učešće uzeli i takmičari judo kluba Lukavac.

Selma Ograšević u uzrastu kadetkinja u kategoriji do 57 kg. osvojila je bronzanu medalju.
Stefan Lazić u uzrastu juniora u kategoriji do 60 kg. osvojio je bronzanu medalju.
Lejla Sejdinović u uzrastu juniorki u kategoriji do 57 kg. osvojila je srebrenu medalju.

Treba istaknuti da je poslije ljetne pauze ovo prvi turnir na kome su učestvovali naši takmičari i u narednom periodu očekujemo još bolje rezultate.

Od 17-19 septembra u Bugarskoj (Sofija) održat će se Evropsko prvenstvo u judo-u na kome će u sastavu reprezentacije Bosne i Hercegovine nastupiti naša takmičarka Selma Sejdinović (osvajačica bronzane medalje na Balkanskom prvenstvu).