Nova pobjeda lukavačke “sedmice”

Novi uspjeh naših odbojkaša

U prvom setu domaći dobojkaši su imali vodstvo od 8:4 i 16:7 a na kraju su ovaj set dobili sa 11 poena razlike.

U drugom setu gosti su poveli sa 2:0 ali su domaći ubrzo izjednačili na 2:2 i u nastavku imali rezultatsku prednost koja je na kraju seta iznosila 8 poena.

U trećem setu trener domaćih Sejdinović izvršio je nekoliko izmjena u postavi na parketu ali to nije uticalo na rezultatsku prednost “sedmice”. Domaći su imali vodstvo od 8:5 i 16:12 a ovaj set su priveli u svoju korist od pet poena razlike.

Na kraju utakmice odbojkaši “sedmice” su ispraćeni aplauzom u svlačionicu za pruženu dobru igru u susretu sa renomiranim gostima iz Odžaka.

7.LUKAVAC – NAPREDAK 3:0

Sportska dvorana u Lukavcu. Gledalaca 300.Sudije: Nikola Košević (Modriča) i Nikola Kozić (Ljubinje). Delegat: Radovan Vračević (Derventa). Rezultati po setovima: 25:14,25:17,25:20.

7.LUKAVAC: K.Bašić,Memić,Imamović,M.Bašić,Kambić,Gojković,Bezdrob,Muharemović,Burgić,Ibričić,Hadžić,Salihović.

Trener: Miralem Sejdinović.

NAPREDAK: Brica,P.Stanić,Radman,Jurić,Lopandić,M.Stanić,A.Stanić,I.Stanić,Mihalj.

Trener: Zoran Mihajlović.