Lukavčki odbojkaši savladali ekipu Radnika

U prvom setu gosti su imali vodstvo od 8:7 ali su domaći izjednačili na 10:10 i u nastavku održavali rezultatsku prednost koja je na kraju iznosila četiri poena.

U drugom setu gosti su poveli sa 8:3 a domaćih su ih “stigli” na 15:15 i u nastavku nisu dozvolili nikakvo iznenadjenje i ovaj set priveli u svoju korist od tri poena razlike.

U trećem setu se ponovila ista situacija.Bijeljinci su dobro započeli i imali vodstvo od 8:4 da bi domaći uspjeli izjednačiti na 11:11 i u nastavku uz podršku svojih navijača došli do pobjede i u ovom setu.Po završetku utakmice aplauzom su ispraćeni u svlačionice .

U narednom kolu Lukavčani gostuju u Modriči.