1. Imamović š., 14. Požegić A., 10. Omerović I., 4. Poljaković J., 5. Tabalović S.KAPITEN, 18. Mujanović S., 7.Kitić E., 8. Šmigalović S., 15. Husejnović M., 20. Halilović S., 11. Šehić M.

KLUPA: 12. Smajlović E., 16. Šljivić N., 3. Kadić A., 19. Kuralić J., 9. Suljić E. 17. Poljaković M., 13. Šmigalović M.

1. Maksimović D., 4. Jusufović J., 15. Bekrić M., 3. Šubić A. – KAPITEN, 5. Mujagić S., 8.Mevkić H., 13. Begić E., 11. Alagić D., 7. Halilčević J., 17. Aljukić S., 14. Sejdinović S.

KLUPA: 12. Bećirović A., 2. Selimović A. 9. Selimović, 20. Sinanović J., 19. Huskić K., 16. Delmanović E., 6. Omerović M.  10. Karić N.
Trener:  Midhat Memišević

————————————————————————————
(Napomena: Savjetujemo Vam da refresh-ujete prozor svake 2-3 minute, sistem još uvijek nije prilagođen da radi automatski)

90’ – KRAJ, ekipa Sloge je sasvim zasluženo pobijedila 2:0. Na sreću Radničkog završilo je ovako, da su domaći bili malo precizniji Radnički bi se vratio sa mnogo više pogodaka u mreži. Definitivno, ovo je bila najlošija partija Radničkog.

87’ – Igrač domaćih – Suljić je zbog igranja rukom zaradio žuti karton.

83’ – Igrač domaćih – Omerović zaradio je žuti karton zbog prigovora. Igra na terenu se svela na šetanje i samo se čeka kraj.

73’ – Igrači radničkog igraju bez ikakve ideje i izgleda da su predali.

70’ – Sve akcije Radničkog završavaju pored šesnaesterca domaćih.  Sloga svoju igru bazira iz kontranapada.

63’ – Izmjene: Omerović ulazi, Kuralić izlazi. Radnički: Aljukić izlazi, Huskić ulazi. Domaći i dalje imaju terensku inicijativu.

60’ – Domaći vode 2:0, strijelac je bio Šehić nakon greške golmana Radničkog, koji je nakon prigovora dobio i žuti karton.

55’ – IZVINJAVAMO SE ZBOG TEHNIČKIH PROBLEMA. U međuvremenu je zamijenjen Halilčević, Karić je ušao u igru. Ekipa Sloge i dalje ima terensku inicijativu.

37’ – Nakon kornera domaći su došli do vodstva. Husejnović je pogodio glavom.

32’ – Begić nije razmišljao, zbog prigovora je zaradio žuti karton

30’ – Nakon što su se odmorili, Kitić iz ekipe Tojšića je šutirao sa 16 metara ali golman Radničkog nije imao većih problema.

25’ – Stvaraju se prilike na obje strane i ne može se reći ko je bolji. Sudija je sada dosudio neobičnu odluku, dao je 2 minute odmora za igrače jer je pretoplo u Tojšićima.

22’ – Sjajnu priliku imala je domaća ekipa. Nakon lijepe akcije, Šmigalović je šutirao sa nekih 20 metara i na našu sreću, pogodio je stativu.

17’ – Sudija kartonima pokušava da smiri grubu igru. Begić iz Radničkog zaradio je žuti kraton.

15’ – Radnički ima terensku inicijativu, za sada imaju više prilika

5’ – Zbog grube igre, domaći igrač zaradio je žuti karton

1’ – Sudija je dao je znak za početak utakmice. Na tribinama je oko 150 gledalaca.