Sudije: Mujanović M. (Kalesija), Mušanović (Živinice), Zenunović (Živinice)

22. Fejzić A., 2. Zahirović M., 5. Faslić A., 20. Kovačević A., 4.Mehmedović A., 6. Kurević E., 8. Alić A., 7.Delić A., 18. Joldić A., 10. Salamović S., 11. Mušanović A. (Kapiten)

KLUPA: 1.Ašani J., 9.Porčić M., 15.Alagić A., 14.Hasančević A., 16.Krdžalić Z., 17., Kadrić A., 3. Selmanović S.

12. Bećirović A., 2. Ibrišimović A., 15. Bekrić M., 3. Šubić A. – KAPITEN, 5. Mujagić S., 8.Mevkić H.,4. Jusufović J., 11. Alagić D., 7. Halilčević J., 17. Aljukić S., 14. Sejdinović S.

KLUPA: 1. Maksimović D.,2. Selimović A. 9. Selimović, 20. Sinanović J., 19. Huskić K., 6. Omerović M.  10. Karić N.
Trener:  Midhat Memišević

————————————————————————————
(Napomena: Savjetujemo Vam da refresh-ujete prozor svake 2-3 minute, sistem još uvijek nije prilagođen da radi automatski)

90’ – Kraj utakmice. Konačni rezultat “Radnik” Lipnica 4 – 1 “Radnički” Lukavac

87’ – Došlo je i do koškanja na tribinama ali je policija uvela red. Dok se sređivala situacija na tribinama, Joldić zabija svoj drugi gol za vodstvo Radnika od 4:1

83’ – Kakva smušenost u odbrani Radničkog. Domaći su nakon odlične akcije poveli sa 3:1

80’ – Nakon lijepe akcije, Joldić postiže gol glavom za vodstvo Radnika 2:1.

75’- Dobra prilika za domaću momčad, igrač Alagić je šutirao sa 10 metara, ali sjajna odbrana golmana.

71 ‘ – Trener domaćih izvršio je i posljednju izmjenu, iz igre je izašao Zahirović a zamijenio ga je Selmanović.

68 ‘ – Goooooooooool!! Nakon odličnog prodora Sejdinovića, Radnički je došao do izjednačenja. Sejdinović je sve sam uradio i postigao pogodak.

65’ – Kako loša odluka sudije, dosuđen je penal za Radnik. Ova odluka je izazvala smijeh na tribinama. Igrač Radničkog – Mujagić zaradio je žuti karton nakon prigovora na odluku sudije. 1-0.

62’ – Domaći su počeli da gube živce i da grubo igraju. Trener Radnika iz igre je izbacio Kurevića i Delića a u igru su ušli Alagić i Kadrić.

60’ – Nakon oštrog starta na sredini terena, žuti karton je zaradio Zahirović iz ekipe Radnika. Memišević je iz igre izbacio Aljukića a u igru je ušao Selimović.

55’ – Domaća ekipa Radnik imala priliku, ali za  golmana Radničkog to je bio lagan plijen.

49’ – Topovski udarac Aljukića sa 30 metara, koji golman Radnika jedva izbija u korner.

45’ – Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:0

41’ – Najbolja prilika za Radnički,nabačenu loptu iz kornera Šubić glavom šalje pored lijeve stative.

39’ – Sudija se razmahao kartonima, igrač Radničkog Bekrić.M. zaradio je žuti karton zbog napucavanja lopte,Alić.A iz Radnika zbog grube igre takođe je  zaradio žuti karton.

33’ – Igrač iz ekipe Radničkog Mevkić.H je dobio žuti karton zbog grube igre.

27’ – Radnički je imao odličnu priliku da iz indirektnog udarca sa 7-8 metara dođe u vodstvo, ali lopta je otisla u korner.

24’ – Radnički ima terensku inicijativu, ali sva se igra svela na sredinu terena bez značajnijih akcija.

20’ – Igra se bazira na sredini terena kod obje ekipe. Sudija je jako zbunjen i donosi čudne odluke što izaziva smijeh na tribinama.

12’ – Domaći stvaraju poluprilike ali ništa konkretno

5’ – Dobra akcija Radničkog, šutirao je Bekrić ali golman domaćih napravio je sjajnu paradu.

1’ – Utakmica je počela, na tribinama je oko 400 gledatelja.