Lukavčani sa jednim golom razlike poraženi u Cazinu

1 min. za čitanje
RK Lukavac | FOTO: Dino Osmanović/SodaLIVE.ba

Uslovi za igru u ovoj utakmici bili su katastrofalni, jer hladna dvorana nije u mnogome pomogla igračima niti jedne ekipe pa se ova utakmica, komotno, mogla odigrati i vani.

Cijelu utakmicu Cazinjani su potpomognuti sudijskim parom Dautović i Đulović imali vodstvo. Nakon odigranih 30 minuta utakmice, na odmor se otišlo sa 4 pogotka zaostatka. Drugo poluvrijeme je bilo mnogo neizvjesnije. Naime, samo 60 sekundi do kraja utakmice, RK Lukavac sustiže prednost i sa samo 4 igrača na terenu, Dino Osmić pogađa za rezultat 34 – 34.

Manjak koncentracije ali i igrača u polju koštao je našu ekipu, pa su domaći 10 sekundi do kraja postigli pogodak za konačnih 35 – 34. U ekipi RK Lukavac istakao se Jukić sa 13 pogodaka, Ivanišević sa 9 i Osmić sa 5.