Košarkaši Radničkog pobijedili Slobodu sa 12 koševa razlike

1 min. za čitanje

NIK_4899

U neizvjesnoj utakmici naši momci su ostali mirni i sigurni u sebe do posljednjeg trenutka utakmice. U prvom periodu utakmice Radnički je imao vodstvo od 2 koša razlike, rezultat: 17:15. U drugoj polovini nešto bolja igra Slobode što je rezultiralo sa 13:18 u korist gostiju. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom: 30:33 u korist ekipe iz Tuzle.

NIK_4907

Prelomni trenutak utakmice desio se u posljednjoj četvrtini utakmice kada su naši momci postigli 31 koš a gosti iz Tuzle 21. Utakmica je završena rezultatom 83:71 u korist Radničkog.

NIK_4913

I ovoga puta košarkašima je publika bila 6. igrač na terenu. Više od 200 navijača tokom cijele utakmice pružilo je podršku našim košarkašima što je rekord i sigurno nije duže vrijeme zapamćeno u Lukavcu. Ovo je bila i prva zvanična pobjeda od kada postoji KK “Radnički”.

NIK_4939

KK “Radnički”: Nedim Junuzović, Emir Imamović, Adnan Ibričić, Faris Džibrić, Dino Tokić, Adnan Begić, Mirza Hasičić, Maid Karić, Damir Sinanović, Adnan Ćosić (kapiten), Alen Hodžić i Asmir Husić.

Trener: Denis Ibričić

Pomoćni trener: Davor Ivanović