Još jedna pobjeda lukavačke “sedmice”

Na drugom mjestu

U prvom setu gosti su imali vodstvo od 8:7 i 16:13 ali su domaći izjednačili na 18:18 i u nastavku održavali rezultatsku prednost koja je na kraju seta iznosila dva poena u njihovu korist.

U drugom setu Lukavčani su poveli sa 7:1 ali su gosti izjednačili na 7:7. Medjutim u nastavku domaći odbojkaši su zaigrali bolje i organizovanije i ovaj set dobili sa pet poena razlike.

Treći set bio je u znaku lukavačkih odbojkaša koji su od početka imali rezultatsku prednost i ovaj set dobili sa tri poena razlike.

U narednom kolu lukavački odbojkaši gostuju u Kaknju a ekipa Student Bobara dočekuje ekipu Radnika iz Bijeljine.

7.LUKAVAC – STUDENT BOBAR 3:0