Jedinstvo na čelu tabele

Utakmica se igrala 17.4. na terenu u Huskićima sa puno prilika na obje strane. U 16. minutu Huskići su došli do vodstva, samo 4 minute kasnije Rudar dolazi do poravnanja. Što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu bolju igru pruža Jedinstvo i za samo 30 minuta postiže 3 pogodka. Ipak, u sudijskoj nadoknadi sviran je penal za Rudar a pogodkom je postavljen konačan rezultat utakmice 4:2 za domaću ekipu.

1 Jedinstvo Huskići 15 8 3 4 28 : 25 3 27
2 Mladost Gnojnica 15 8 2 5 30 : 16 14 26
3 Mramor Babice 15 7 2 6 34 : 27 7 23
4 Rudar Zagorje 15 7 2 6 31 : 30 1 23
5 Sloga Bikodže 15 7 1 7 37 : 30 7 22
6 Lokomotiva Miričina 15 6 4 5 30 : 23 7 22
7 Bukovik G.Srebrenik 15 7 0 8 29 : 27 2 21
8 Ratiš Kruševica 15 8 0 7 28 : 26 2 21