Izvučeni parovi osmine finala

11 703

U petak je odigrana posljednja utakmica u okviru grupne faze takmičenja. Radnički seniori deklasirali su Euroherc rezultatom 8:1, dok su Radnički juniori pobijedili Bistarac rezultatom 9:5. U ostalim utakmicama slavile su ekipe: Jaruške, Željo, J&G Company, Aluprom.

Ilustracija

Kasno sinoć izvučeni su i parovi 1/8 finala. Igrat će se na principu ispadanja a sve utakmice odigrat će se danas sa početkom u 14.00 sati.

Rezultati 11. takmičarskog dana (Petak, 24.12.2010.)

“Jaruške” Jaruške 5 – 1  “BSK” Bokavići – 16.30 sati
“RVI” Lukavac 1 – 4 “Željo” Dobošnica – 17.20 sati
“J&G Company” Puračić 3 – 0 “Bistarac I” Bistarac – 18.10 sati
“Radnički juniori” Lukavac 9 – 5 “Bistarac II” Bistarac – 19.00 sati
“MUP” Lukavac – “DSK” Devetak * Nije odigrana
“Euroherc” Lukavac 1 – 8 “Radnički seniori” Lukavac – 19.50 sati
“Mališ” Mosorovac 3 – 5 “Aluprom” Poljice – 20.40 sati

Parovi 1/8 finala (Subota, 25.12.2010. – od 14.00 sati)

“Mladost” Puračić – “Mališ” Mosorovac
“Jaruške” Jaruške – “Dom zdravlja” Lukavac
“Željo” Dobošnica – “GIKIL” Lukavac
“Radnički Seniori” Lukavac – “Hotel Lukavac” Lukavac
“Aluprom” Poljice – “Asocijacija Mladih SDA” Lukavac
“Radnički Juniori” Lukavac – “BSK” Bokavići
“Sloga” Bikodže – “RVI” Lukavac
“Euroherc” Lukavac -“Borac” Tabaci

Cijena ulaznice za posjetitelje:1KM.

Medijski pokrovitelj turnira: Lukavački info portal | SodaLIVE.ba

(SodaLIVE.ba)



0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
11 komentara
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
NN

trebali ste barem tabele svih grupa postaviti!!! i ako mi moze ko objasniti nacin na koji su izvuceni parove za ovu knock out fazu???

nijebitno

oooooooooooo evo parazitima pravog protivnika.
e sada cemo vas vidjeti

zeljo

* Hvala vam – Administrator

Arness Arno Žabić

Dvije najjače utakmice:
“Radnički Seniori” Lukavac – “Hotel Lukavac” Lukavac
“Aluprom” Poljice – “Asocijacija Mladih SDA” Lukavac

Paraziti i danas dolaze, naravno s bubnjem 🙂 Bez bubnja ništaaa 🙂

u p. m.

zalosno je sto nije bilo tabela

miral

grupa 1.Mladost P 12,AMSDA 6,Hotel Lukavac 6,Orahovica 3,Babice 0.
Grupa 2:Jaruske 10,GIKIL 7,Sloga 4,BSK 3,DSK 2
GRupa 3:Zeljeznicar 13,DZL 13,RVI 9,Huskici 6,Aka metal 3,Polet 0
Grupa 4:Radnicki sen 15,Euroherc 12,Borac 9,JG Company 4,Modrac 2,Bistarac 1
Grupa 5:Aluprom 15,Radnicki jun 12,Malis 9,Snajper 6 Bistarac 3,Turija 0….

miral

Sto se tice najboljeg cetvrtoplasiranog tima napravljena je mini tabela u kojem su poredane sve cetvrtoplasirane ekipe,stim sto su u grupama gdje je bilo 6 timova brisani rezultati koji su cetvrtoplasirani timovi ostvarili protiv sestoplasiranog-posljednjeg tima.Tako je tabela imala ovaj izgled:BSK 4,Huskici 3,Modrac 1,Snajper 0,Orahovica 0…..U izvlacenju parova 1/8…nisu se mogli medjusobno sastati prvoplasirani timovi…

jaaa

pukla petarda u dvorani 😀

SIOUX

svakako

HAHAHA!!!!
Paraziti napolje!!!

Adi

Izbacene su dvije najjace ekipe na turniru, Mladost Puracic i AluProm Poljice…al sta ces,to je kako kazu Lukavcani, SELJACKA manifestacija,pa neka je onda Lukavcani i osvoje (seljacka=seljacima) 😀

no_fear

zeljo zeljo zeljo zeljo zeljo zeljo zeljo………………………….

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x