[FOTO] Debi Vojvodića: Radnički poražen na Tušnju

1 min. za čitanje

NIK_2296

Na samom početku utakmice fudbaleri Slobode su imali blagu terensku inicijativu. Prvi pogodak postigao je Adnan Salihović u 33. minuti utakmice nakon ubačaja iz kornera – 1:0.

NIK_2216

Na kraju poluvremena sumnjiva situacija u kojoj se našao Mace i golman Slobode, Kemal Hodžić. Mace je tražio jedanaesterac, a sudija je svirao korner i zbog prigovora Maceu pokazao žuti karton.

NIK_2225

Drugi pogodak djelo je Adnana Šubića, nespretno je reagovao nakon nabačene lopte i poslao loptu iz leđa golmana Radničkog – 2:0.

NIK_2282

Nakon toga, sudija je pokazao Mirzi Čejvanoviću direktan crveni karton i tako dodatno oslabio Radnički.

NIK_2299

Radnički se nije predao i sa igračem manje nastavio sa napadimo. Napadi su urodili plodom u 71’ kada je Jusufović matirao golmana Slobode, 2:1.

NIK_2327

Treba pohvaliti i navijače Radničkog, SIOUX-e, koji su još jednom pokazali kako se navija za svoj klub.

NIK_2232

Također, istaknut ćemo da su pojedinci sa Tušnja pokazali primitivno ponašanje i prijetnjama, psovkama i pljuvanjem ispratili našeg fotografa sa terena.

NIK_2275

Navijanje navijača Slobode, Fukara, pomogao je i službeni “spiker” koji je tokom utakmice puštao himnu Slobode iako to po pravilima nije dozvoljeno.