Druga nogometna liga TK – zapad, sjever i jug

3 592

GRUPA ZAPAD

Rezultati 15.kola: Orahovica – Ratiš 3:2, Bukovik – Jedinstvo 4:2, Sloga – Seona 2:0, Svatovac – Bistarac 5:1,Sladna – Lokomotiva 0:4, Rudar – BSK 4:3.

1.Svatovac 14 11 2 1 29:8 35

2.Sloga 15 9 2 4 30:17 29

3.Bistarac 15 8 4 3 34:17 28

4.Rudar 15 8 1 6 25:15 25

5.Lokomotiva 15 8 0 7 35:29 24

6.Bukovik 15 8 0 7 25:27 24

7.Orahovica 15 5 4 6 22:30 19

8.Jedinstvo 15 6 1 8 21:30 19

9.Ratiš 15 4 3 8 24:31 15

10.B S K 15 4 3 8 22:32 15

11.Seona 14 3 2 9 23:30 11

12.Sladna 15 2 4 9 13:37 10

Parovi 16.kola ( 17/18 aprila):Ratiš – Rudar, BSK – Sladna, Lokomotiva – Svatovac, Bistarac – Sloga, Seona – Bukovik , Jedinstvo – Orahovica .

GRUPA SJEVER

Rezultati 15.kola: Ogradjenovac – Koraj 2:1, OFK 1978 – Biberovo Polje 2:1 , Mionica – Brčko 2:1, Željezničar – Trebava 6:1, Voćar – Izbor 2:3 , 12.decembar – Trešnjevka 6:4.

1.Izbor 15 12 2 1 59:16 38

2.Trešnjevka 15 9 1 5 29:19 28

3.Brčko 15 9 0 6 33:20 27

4.Biberovo P. 15 8 1 6 27:26 25

5.12.decembar 15 7 2 6 38:33 23

6.Voćar 15 7 2 6 34:30 23

7.OFK 1978 15 7 0 8 21:23 21

8.Mionica 15 6 2 7 22:22 20

9.Ogradjenovac15 5 3 7 24:44 18

10.Željezničar 15 5 0 10 25:43 15

11.Koraj 15 4 1 10 17:36 13

12.Trebava 15 4 0 11 21:38 12

Parovi 16.kola(17/18.aprila):Koraj – 12.decembar , Trešnjevka – Voćar , Izbor – Željezničar , Trebava – Mionica , Brčko – OFK 1978 , Biberovo Polje – Ogradjenovac

GRUPA JUG

Rezultati 15 kola: Omladinac – Rijeka 2:0, Spreča – Napredak 3:1, Vrana – Slatina 5:0, Kiseljak – Bjeljevac 4:2, Mladost(K) – Sloga 1:0, Bladost(G.T) – Jablanica 3:1.

1.Vrana 15 9 2 4 39:19 29

2.Sloga 15 9 1 5 37:21 28

3.Jablanica 15 9 0 6 33:23 27

4.Slatina 15 8 1 6 35:36 25

5.Mladost(G.T)15 6 1 5 33:23 22

6.Omladinac 15 7 1 7 22:27 22

7.Kiseljak 15 7 1 7 33:39 22

8.Napredak 15 7 0 8 32:26 21

9.Mladost(K) 15 6 2 7 22:31 20

10.Rijeka 15 6 0 9 18:32 18

11.Bjeljevac 15 4 2 9 18:30 14

12.Spreča 15 4 2 9 23:38 14

Parovi 16 kola(17/18.aprila): Rijeka – Mladost(G:T) , Jablanica – Mladost(K) , Sloga – Kiseljak , Bjeljevac – Vrana , Slatina – Spreča , Napredak – Omladinac .

(SodaLIVE.ba/Sakib Hodžić)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
3 komentara
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Adi_parazit

Zeko champion :))) – Jos malo i povratak u 1 ligu TK 😀

PaRaZiT

Zaostala utakmica izmedju Seone i Svatovca igra se u srijedu sa pocetkom u 17.00!

pitt bull

ULTRAS ORAHOVICA!!!!!! SAMO NAPRIJED….ORAHOVICA 77……

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x