Druga nogometna liga TK – sjever, zapad i jug

5 752

GRUPA ZAPAD

Rezultati 19.kola: Seona – Ratiš 3:3,Jedinstvo – Bistarac 2:2, Orahovica – Lokomotiva 3:2,Bukovik – BSK 3:0, Sloga – Rudar 3:0 (p.f.) ,Svatovac – Sladna 3.0(p.f).
1.Svatovac 19 14 3 2 39:10 45

2.Sloga 19 11 3 5 36:20 36

3.Bistarac 19 10 5 4 43:20 35

4.Bukovik 19 10 0 9 31:32 30

5.Rudar 19 9 1 9 29:25 28

6.Lokomotiva 19 9 1 9 38:35 28

7.Jedinstvo 19 8 2 9 28:40 26

8.Orahovica 19 7 4 8 29:39 25

9.Ratiš 19 6 4 9 37:38 22

10.Seona 19 6 3 10 39:39 21

11.B S K 19 5 4 10 25:40 19

12.Sladna 19 2 4 13 13:49 10

Parovi 20.kola(15/16 maja u 17,30 sati): Ratiš – Svatovac , Sladna – Sloga ,Rudar – Bukovik , BSK – Orahovica , Lokomotiva – Jedinstvo , Bistarac – Seona .

GRUPA SJEVER

Rezultati 19.kola: Brčko – Koraj 2:0, Biberovo Polje – Trebava 3:0, Ogradjenovac – Izbor 3:2, OFK 1978 – Trešnjevka 3.0, Mionica – 12.decembra 2:1, Željezničar – Voćar 3:1 .

1.Izbor 19 14 2 3 71:21 44

2.Brčko 19 13 0 6 41:22 39

3.Trešnjevka 19 11 1 7 40:26 34

4.Biberovo Polje 19 11 1 7 36:31 34

5.OFK 1978 19 9 0 10 34:32 27

6.Voćar 19 8 2 9 41:37 26

7.12.decembar 19 8 2 9 42:42 26

8.Mionica 19 8 2 9 27:32 26

9.Koraj 19 6 1 12 22:42 19

10.Željezničar 19 7 0 12 31:54 21

11.Ogradjenovac 19 6 3 10 33:59 21

12.Trebava 19 6 0 13 33:53 18

Parovi 20.kola(15/16 maja u 17,30 sati): Koraj – Željezničar , Voćar – Mionica , 12.decembar – OFK 1978 , Trešnjevka – Ogradjenovac , Izbor – Biberovo Polje , Trebava – Brčko .

GRUPA JUG

Rezultati 19.kola: Slatina – Rijeka 4:1 , Napredak – Bjeljevac 3:0, Omladinac RMU – Sloga 1:0 (prekid u 70 minut),Spreča – Jablanica 3:2, Vrana – Mladost(G.T) 3:2 , Kiseljak – Mladost(K) 4:2 .

1.Vrana 19 12 3 4 50:24 39

2.Slatina 19 11 2 6 45:39 35

3.Sloga 18 11 1 6 49:24 34

4.Jablanica 18 10 1 7 40:30 31

5.Napredak 19 10 0 9 45:30 30

6.Mladost (G.T) 19 7 4 8 39:31 25

7.Kiseljak 18 8 1 9 38:48 25

8.Mladost(K) 19 7 3 9 31:42 24

9.Omladinac RMU 18 7 2 9 26:34 23

10.Rijeka 19 7 1 11 24:43 22

11.Spreča 19 6 2 11 31:52 20

12.Bjeljevac 19 5 2 12 21:42 17

Parovi 20.kola(15/16 maj u 17,30 sati): Rijeka – Kiseljak , Mladost(K) – Vrana , Mladost(G.T) – Spreča , Jablanica – Omladinac , Sloga – Napredak , Bjeljevac – Slatina .

(SodaLIVE.ba/Sakib Hodžić)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
5 komentara
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
jasko

Cestitke Svatovcu na ulasku u 1 TK,derbi vise,neka masala,da dokazemo da se najbolji fudbal igra na Lukavackoj opstini

PaRaZiT

Hvala jasko, sad vise samo su teoretske sanse ostale kojim svatovac ne bi usao u 1. Ligu TK, 9 bodova a 3 kola do kraja to znaci da bi Svatovac trebao izgubiti sve 3 naredne utakmice i onda da ne bi usao 😉 tako da je to nemoguce znaci sledece sezone veliki derbiji se igraju 😀 Jedva cekam… 🙂 Dodjite u Poljice na proslavu titule 😉

zeko_u_srcu

Pune tribine ludih navijaca,
mi baklje nemamo prskalice palimo,
bubnjevi nam suplji,pjesme su nam tuzne,
jer mi smo stoka sa tribine juzne….aleeee aleeeee 😀

mramor

sve phvale za kompšije iz poljica,doci cemo na proslavu.

PaRaZiT

Svi ste pozvani 😉 doci cemo i mi vama u Babice na proslavu :r

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x