Druga nogometna liga TK – Zapad, Sjever i Jug

1 1.673

GRUPA ZAPAD

Rezultati 21.kola: Bistarac – Ratiš 4:1, Seona – Lokomotiva 4:0, Jedinstvo – BSK 3:1, Orahovica – Rudar 4:1, Bukovik – Sladna 3:0 (p.f), Sloga – Svatovac 4:3.

1.Svatovac 21 14 3 4 42:15 45

2.Sloga 21 13 3 15 43:23 42

3.Bistarac 21 12 5 4 49:22 41

4.Bukovik 21 11 0 10 36:35 33

5.Ruda 21 10 1 10 33:31 31

6.Lokomotriva 21 10 1 10 41:41 31

7.Jedinstvo 21 9 2 10 33:44 29

8.Orahovica 21 8 4 9 33:43 28

9.Ratiš 21 7 4 10 39:42 25

10.Seona 21 7 3 11 44:41 24

11.B S K 21 6 4 11 29:43 22

12.Sladna 21 2 4 15 13:55 10

Parovi 22.kola(30.maja u 17,30 sati): Ratiš – Sloga , Avatovac – Bukovik , Sladna – Orahovica , Rudar – Jedinstvo , BSK – Seona ,Lokomotiva – Bistarac .

GRUPA SJEVER

Rezultati 21.kola: Trebava – Koraj 5:0 , Brčko – Izbor 1:3, Biberovo Polje – Trešnjevka 2:3, Ogradjenovac – “12.decembar” 2:3 (gosti napustili), OFK 1978 – Voćar 4:1, Mionica – Željezničar 4:2.

1.Izbor 21 16 2 3 81:22 50

2.Brčko 21 14 0 7 44:26 42

3.Trešnjevka 21 13 1 7 49:28 40

4.Biberovo Polje 21 11 1 9 38:41 34

5.OFK 1978 21 10 1 11 39:36 31

6.Voćar 21 9 2 10 45:43 29

7.12.decembar 20 9 2 9 45:43 29

8.Mionica 21 9 2 10 33:37 29

9.Koraj 21 7 1 13 26:47 22

10.Trebava 21 7 0 14 39:55 21

11.Željezničar 21 7 0 14 33:62 21

12.Ogradjenovac 20 6 3 11 33:65 21

Parovi 22.kola (30.maja u 17,30 sati): Koraj – Mionica , Željezničar – OFK 1978 , Voćar – Ogradjenovac , 12.decembra – Biberovo Polje . Trešnjevka – Brčko , Izbor – Trebava .

GRUPA JUG

Rezultati 21.kola: Bjeljevac – Rijeka 3:1, Slatina – Sloga 3:3, Napredak – Jablanica 4:1, Omladinac RMU- Mladost(G.T) 5:2 ,Spreča – Mladost(K) 3:2,Vrana – Kiseljak 7:0 .

1.Vrana 21 14 3 4 59:25 45

2.Sloga 21 12 2 7 55:30 38

3.Jablanica 21 12 1 8 47:35 37

4.Slatina 21 11 3 7 50:46 36

5.Napredak 21 11 0 10 49:34 33

6.Omladinac RMU 21 9 2 10 35:39 29

7.Mladost (G.T) 21 8 4 9 43:36 28

8.Rijeka 21 8 1 12 32:48 25

9.Kiseljak 21 8 1 12 40:65 25

10.Mladost (K) 21 7 3 11 34:47 24

11.Bjeljevac 21 7 2 12 28:45 23

12.Spreča 21 7 2 12 34:56 23

Parovi 22.maja (30.maja u 17,30 sati): Rijeka – Vrana , Kiseljak – Spreča , Mladost(K) – Omladinac RMU , Mladost(G.T) – Napredak , Jablanica – Slatina , Sloga – Bjeljevac.

(SodaLIVE.ba/Sakib Hodžić)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
1 komentar
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Izvjestaj sa utakmice:

NK Sloga – NK Svatovac

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x