1. Čorić S., 2.  Salihović A, 3. Gutić E., 4. Bečić A., 5. Mujkanović A, 6. Fejzić A., 7. Ibrahimović N., 8. Sakić E., 9. Musić M., 10. Bešić S., 11. Kardašević A.

KLUPA: 12. Salihović S., 13. Halilovoć S., 14. Klimenkić M., 15. Bečić E., 16.Beganović E., 17.Omerović E., 18.Kišić N.

12. Bećirović A., 13.Čolić E., 15. Bekrić M., 3. Šubić A. , 5. Mujagić S., 8.Mevkić H.,4. Jusufović J., 11. Alagić D., 7. Halilčević J., 10. Karić N.- KAPITEN, 14. Sejdinović S.

KLUPA: 1. Maksimović D.,2. Selimović A. 9. Selimović M., 20. Sinanović J., 19. Huskić K., 6. Omerović M.  17. Aljukić S.
Trener:  Midhat Memišević

————————————————————————————
(Napomena: Savjetujemo Vam da refresh-ujete prozor svake 2-3 minute, sistem još uvijek nije prilagođen da radi automatski)

Utakmica je završena. Došlo je do pravog obračuna na terenu, policija je tukla SIOUX-e i pokušala našem reporteru da oduzme fotoaparat ali na svu sreću, bez uspjeha. U toku dana očekujte kompletan izvještaj i fotografije kako se ponašala policija prema našem reporteru i našim navijačima. Nadamo se da će kabadahije od policajaca biti sankcionisane nakon objavljivanja fotografija.

85’ – Policija je počela da tuče naše SIOUX-e bez ikakvog razloga.

75’ – 3 -2 vode domaći. Sudija je počeo katastrofalno da sudi, a gol je postignut iz ofsajda koji sudija “nije” vidio.

68’ – Izmjene u domaćih, iz igre je izašao igrač sa brojem 7 a ušao igrač sa brojem 15. Izmjena i u Radinčkom, Sejdinović je izašao a u igru ušao Omerović.

60’ – Igra se preselila na sredinu terena sa poluprilikama.

50’ – Žuti karton zaradio je Mujkanović zbog grube igre.

47’ – Mramor je došao do izjednačenja. 2-2

45’ – Poluvrijeme. Radnički vodi 1 – 2.

38’ – Domaći su počeli grubo da igraju. Grub start nad Sejdinovićem a domaća publika je počela da verbalno napada naše SIOUX-e.

36’ – Kakav preokret! Radnički je poveo 1:2 odličnim golom Sejdinovića!

31’ – Gooooool, nakon odlično izvedenog kornera, Šubić je postigao izjednačujući pogodak. Korneru je predhodio odlično izveden slobodni udarac Radničkog.

20’ – Dosuđen je penal za Mramor. Šutirao je Fejzić i Mramor je poveo 1-0.

15’ – Odlična prilika za Radnički. Domaći su pogriješili i napravili indirektan udarac. Bekrić je šutirao ali je lopta završila pored gola.

10’ – Prvi ozbiljniji pokušaj domaćih fudbalera. Šut Salihovića završio je pored gola Radničkog. SIOUX-i ne štede svoja grla.

5’ – Na terenu ništa vrijedno spomena. Jedino treba spomenuti SIOUX-e koji su napravili odličnu atmosferu.

1’ – Utakmica je počela. Trenutno je na tribinama u Mramoru preko 200 gledala a od toga i oko 50 SIOUX-a.