Bukovik preuzeo prvo mjesto

6 744

Rezultati i tabela Druge nogometne lige TK, grupa: Jug, Sjever i Zapad

Ilustracija

Rezultati 10.kola:

Lokomotiva – Rudar 4:4, Orahovica – Bistarac 3:1, Bukovik – BSK 5:0, Mladost(G) – Ratiš 3:2(prekid), Seona – Mramor 3:2, Jedinstvo – Sloga 4:3.

1.Bukovik 9 6 0 3 24:10 18

2.Jedinstvo 10 5 2 3 15:15 17

3.Lokomotiva 10 4 4 2 21:13 16

4.Orahovica 10 5 1 4 20:15 16

5.Seona 10 5 1 4 15:19 16

6.Rudar 10 4 2 4 21:23 14

7.Mladost 8 4 1 3 18:11 13

8.Sloga 10 4 1 5 23:23 13

9.Bistarac 10 4 0 6 16:26 12

10.Mramor 9 3 1 5 19:19 10

11.B S K 10 2 3 5 14:29 9

12.Ratiš (-3) 8 3 0 5 13:16 6

Parovi 11.kola (6/7.11.u 14,00 sati):

Sloga – Lokomotiva , Mramor – Jedinstvo , Ratiš – Seona , BSK – Mladost , Bistarac – Bukovik , Rudar – Orahovica .

Jug

Rezultati 10.kola:

Spreča – Mladost(G.T) 0:3, Slatina – Sloga 3:2, Rijeka – G.Dubrave 2:0, Jedinstvo – Mladost(K) 1.0, Jablanica – Napredak 4:1, Omladinac – Kiseljak 2:2(prekid).

1.Jablanica 10 6 0 4 26:14 18

2.Slatina 10 6 0 4 25:15 18

3.Sloga 10 6 0 4 26:18 18

4.Rijeka 10 6 0 4 17:12 18

5.Jedinstvo 10 6 0 4 13:13 18

6.Omladinac 9 5 0 4 18:13 15

7.Mladost(G.T)10 5 0 5 17:15 15

8.Kiseljak 9 4 1 4 14:14 13

9.G.Dubrave 10 4 1 5 13:19 13

10.Mladost(K) 10 4 1 5 14:21 13

11.Napredak 10 4 0 6 20:25 12

12.Spreča 10 1 1 8 10:34 4

Parovi 11.kola (6/7.11.u 14,00 sati):

Kiseljak – Spreča,Napredak – Omladinac , Mladost(K) – Jablanica , G.Dubrave – Jedinstvo , Sloga – Rijeka , Mladost(G.T) – Slatina .

Sjever

Rezultati 10.kola:

12.decembar – Trebava 3:0, Voćar – Napredak 2:1, Koraj – Brčko 1:0, Posavina – Graničar 1:0, Trešnjevka – OFK 1978 3:0, Biberovo Polje – Željezničar 2:1.

1.Voćar 10 6 0 4 31:15 18

2.Trešnjevka 10 6 0 4 25:15 18

3.Posavina 10 6 0 4 17:18 18

4.Koraj 10 6 0 4 17:21 18

5.Biberovo P. 10 5 1 4 21:21 16

6.Napredak 10 5 0 5 20:14 15

7.Željezničar 10 5 0 5 15:17 15

8.12.decembar 10 5 0 5 18:24 15

9.Graničar 10 4 1 5 17:18 13

10.Trebava 10 4 0 6 23:23 12

11.OFK 1978 10 3 0 7 17:25 9

12.Brčko(-3) 10 4 0 6 14:24 9

Parovi 11.kola (6/7.11.u 14,00 sati):

Željezničar – 12.decembar , OFK 1978 – Biberovo Polje , Graničar – Trešnjevka , Brčko – Posavina , Napredak – Koraj , Trebava – Voćar.

(SodaLIVE.ba/Sakib Hodžić)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
6 komentara
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
samo posteno

cestitke igracima rudara iz zagorja,vidite da se moze copnuti bod i u miricini,malo je falilo i tri da ugrabe….. pozzzz za sve posjetioce ovoga portala……

perlon

mislim da miricina sa ovom ekipom ne moze ici u veci rang….. imaju mladu ekipicu,perspektivnu,ali i ne bolju od rudara….. protiv nas su pokusali i nazor ,ali ni to nije moglo …. imali su par startova za direktan crveni karton,mislim na startove sa leda i to zadnjeg covjeka odbrane…. cestitam svojim igracima ,igrali su super i borbeno,svaka ima cast ,bili su blizu tri boda…. veliki pozzzzz za sve na portalu….

RUDAR.8.

cestitke rudaru na osvojenom bodu ali bit ce bolje drugi put aBd…veliki pozdrav svima..

roly

svaka cast ekipi rudara…..vidim da nisam falio u nedelju….pozdrav iz hr…

mirza

idemo po 3 boda u babice za prvo mjesto na polu sezoni…velikom rivalu rudaru sve najbolje i da pobijede orahovicu sa barem 4 gola u mrezi…pozzz

amer

svaka cast huskicima bili smo bolji ali sudija je malo srao ali dobro opet 3:3

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x