14 medalja za takmičare KK “Sensei” Turija

Dana 18.03.2018.godine u Srebreniku, u organizaciji KK „1 Mart“ Srebrenik održan je 9-ti karate kup “Srebrenik 2018” na kojem se okupilo oko 600 takmičara iz 40 klubova BiH. Na ovom takmičenju nastupili su članovi KK “Sensei” Turija-Lukavac koji su osvojili 14 medalja, 8 zlatnih, 2 srebrene i 4 bronzane .

Sa ovim brojem medalja najstariji lukavački karate klub u ukupnom plasmanu zauzeo je 3 mjesto.

7. Lejla Mehić, kate 11.god., I nivo
  8. Ženske ekipa 12-13.god., borbe, (Amina Huskić, Medina Baraković, Adna Smajić i Adna Memić)

4. Ajnur Bjelić, kate 11.god. I nivo

Na ovom takmičenju po prvi puta nastupili su; Ajla Kovačević, Šejla Memić, Melisa Memić, Mia Hamustafić, Ilma Šiljegović, Amila Husejnović, Adna Šiljegović, Tarik Tufekčić, Amar Muratović, Bakir Muratović, Demir Halilović i Nemanja Sofrić, koji su u nezvaničnoj kategoriji kate osvojili i svoje prve medalje.