33 medalje za KK “Sensei” Turija

0 472

Dana 21.12.2013.godine u Tuzli, u Univerzitetskoj dvorani održan je 13.karate turnir „Open Tuzla“ na kojem su učešće uzeli i mladi karatisti KK Sensei Turija-Lukavac koji su osvojili 33 medalje, 11 zlatnih, 8 srebrenih i 14 bronzanih.

unnamed

Takmičarka našeg kluba Dženana Šiljegović proglašena je za najuspješniju takmičarku turnira.

Zlatne medalje osvojili su:

1.      Elma Frkić, borbe, 12-13.god (+53)
2.      Dženita Aljukić borbe 12-13 god. (-47)
3.      Dženana Šiljegović borbe 12-13 god. (-53) ,
4.      Dženana Šiljegović, borbe 14-15 god. (-55).
5.      Damir Mušić borbe 12-13 god. (-55)
6.      Melisa Mušić borbe 10-11 god. (-37)
7.      Nisad Omić borbe 12-13 god. (-55)
8.      Mubina Omić, borbe do 9,god, (+40)
9.      Benjamin Talović kate 10-11 god.
10.  Ženska ekipa u katama (10-11), Strašević Adna, Redžić Melina,Fajić Amina
11.  Muška ekipa u borbama,(do 9),Gobeljić Sejad, Maljanović Adnan,Osmić Enis

Srebrene medalje osvojili su,

1.      Lamija Softić borbe 12-13 god. (-53),
2.      Lamija Softić,borbe 14-15 god. (-55)
3.      Dženita Plavšić borbe 14-15 god. (+55)
4.      Benjamin Talović borbe 10-11 god. (-45)
5.      Nadira Stupar borbe 12-13 (-47)
6.      Abdulah Tokić borbe do 9 god. (-35)
7.      Admir Husić borbe 16-17 god. (-65)
8.      Nadin Ejubović kate 12-13 god.

Bronzane medalje osvojili su,

1.      Melina Redžić borbe 10-11 god. (-37)
2.      Amina Fajić borbe 10-11 god. (-37)
3.      Esmir Beganović borbe 14-15 god. (-52)
4.      Amar Džibrić borbe 10-11 god. (-45)
5.      Selma Mujić borbe 12-13 god. (-42)
6.      Nadira Stupar borbe 14-15 god. (-50)
7.      Amar Hodžić borbe 10-11 god. (-50)
8.      Sead Husarkić borbe 16-17 go. (-60)
9.      Adis Husarkić borbe 16-17 god. (+75)
10.  Adin Salibašić borbe do 9 god. (-35)
11.  Benjamin Talović kate 12-13 god.
12.  Dženita Aljukić kate 12-13 god.
13.  Adna Strašević kate 10-11 god.
14.  Ženska ekipa u borbama (12-13), Plavšić Dženita, Softić Lamija, Mujkić Lejla

U okviru turnira upriličena je i stimulativna kategorija u katama za najmlađe učesnike turnira gdje su svoje prve medalje osvojili;

Zlatne:

1.      Ajnur Ejubović
2.      Anel Mehić
3.      Ibrahim Memić
4.      Adin Salibašić
5.      Mirnela Tabaković

Srebrene:

1.      Nerdin Gobeljić
2.      Enis Gosić
3.      Benjamin Gosić

Bronzane:

1.      Adnan Maljanović
2.      Aldin Kasumović
3.      Mubina Omić
4.      Emir Beganović
5.      Omar Hrvatović
6.      Jasenko Karić
7.      Belmir Memić
8.      Amar Hodžić
9.      Hava Memić
10.  Lejla Plavšić

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x