Raspored nastave u Osnovnoj školi “Lukavac Grad”

0 1.534

Skola []Kao što je već najavljeno, školska 2009/2010 godina za osnovce počinje u ponedjeljak, 31. augusta 2009 godine. U nastavku donosimo raspored nastave za sve razrede u Osnovnoj školi “Lukavac Grad”.

RAZREDNA NASTAVA

1. Smjena (07:00 – 11:10)
Razredi:
III-1 (Razredni starješina: Ejubović Fikreta)
III-2 (Razredni starješina: Toplak Hamida)

1. Smjena (07:50 – 11:10)
Razredi:
II-1 (Razredni starješina: Mujić Šehida)
II-2 (Razredni starješina: Halilagić Mersija)
II-3 (Razredni starješina: Žigić Senka)

Međusmjena (od 10:25)
Razredi:
III-3 (Razredni starješina: Ibrahimović Elzina)

Međusmjena (11:15 – 13:45)
Razredi:
I-1 (Razredni starješina: Džindo Fikreta)
I-2 (Razredni starješina: Mahovkić Biljana)
I-3 (Razredni starješina: Ćatić Alma)
I-4 (Razredni starješina: Berberović Erna)
II-4 (Razredni starješina: Murgić Aida)

2. Smjena (13:50 – 18:05)
Razredi:
IV-1 (Razredni starješina: Bektić Begajeta)
IV-2 (Razredni starješina: Iković Amira)
IV-3 (Razredni starješina: Imamović Senada)
V-a  (Razredni starješina: Burgić Zijad)
V-b (Razredni starješina: Begić Jasmina)
V-c (Razredni starješina: Halilagić Elmedina)

PREDMETNA NASTAVA

1. Smjena (07:00 – 12:05)
Razredi:
V-1 (Razredni starješina: Begić Mirela)
V-2 (Razredni starješina: Sinanović Suada)
VI-a devetogodišnja (Razredni starješina: Dragan Enida)
VI-b devetogodišnja (Razredni starješina: Burgić Suada)
VII-1 (Razredni starješina: Saračević Hasiba)
VII-2 (Razredni starješina: Iljazagić Enes)
VII-3 (Razredni starješina: Hasanhodžić Sevleta)
VII-4 (Razredni starješina: Aba Vesna)
VII-5 (Razredni starješina: Ograšević Alma)

2. Smjena (13:00 – 18:05)
Razredi:
VI-1 (Razredni starješina: Čajić Remzija)
VI-2 (Razredni starješina: Buljubašić Natmir)
VI-3 (Razredni starješina: Novalija Hafeza)
VI-4 (Razredni starješina: Sinanović Mirela)
VI-5 (Razredni starješina: Nuhić Enes)
VIII-1 (Razredni starješina: Srabović Safeta)
VIII-2 (Razredni starješina: Bektić Rabija)
VIII-3 (Razredni starješina: Halilagić Fatima)
VIII-4 (Razredni starješina: Hasanhodžić Almira)
VIII-5 (Razredni starješina: Kulić Spomenko)

Spiskovi sa imenima djece koja su tek upisana u Osnovnu školu “Lukavac Grad”, razredima te dodjeljenim učiteljima-učiteljicama, istaknuti su na ulaznim vratima škole.

(SodaLIVE.ba)

0 0 votes
Ocijeni članak
PREPORUČUJEMO
guest
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x