Sinovi Bosne ponovo sigurni

Piše:Sadik Sinanović

Današnji susretom, odigranim u SD u Lukavcu, u okviru 9.kola Premier lige BiH u odbojci za invalide, spuštena je zavjesa na jesenju polusezonu.

Sinovi Bosne su danas od 13:00 ugostili IOK Zavidovići, i odličnom igrom upisali sigurnu pobjedu rezultatom 3:0. Svoju nadmoć, nad oslabljenim protivnikom domaći su pokazali već u prvom setu koji su superirorno riješili u svoju korist rezultatom 25:8 .

U drugom i trećem setu gosti su uspjeli “uzeti” tek nekoliko poena više, te su naši odbojkaši ovaj susret mirno priveli kraju. Rezultat je u 2.setu glasio 25:11, a u trećem 25:13.

Ovom pobjedom SKISO Sinovi Bosne osigurali su treću poziciju na tabeli, na kojoj će i prezimiti, ali sa istim brojem bodova kao i drugoplasirani Fantomi (23). Svakako je iza naših odbojkaša jedna izuzetno uspješna sezona.