Odbojkašice Lukavca savladale gošće iz Maglaja

Piše: Sadik Sinanović

Odbojkašice “ŽOK Lukavac” u četiri seta uspjele su pobijediti “OK Maglaj” sa 3:1 (25:23, 23:25,25:20,25:14).

U prvom setu odbojkašice Lukavca imaju prednost kod 12:8, ali gošće iz Maglaja se vraćaju odličnom igrom u napadu (18:18, 20:20). Lukavčanke uspijevaju osvojiti prvi set sa 25:23.

Drugi set bolje otvaraju Maglajke sa 4:1, ali domaće odbojkašice preokreću rezultat u svoju korist na 12:7. Ipak, ekipa Maglaja na identičan način kao i ekipa Lukavca u prvom setu, odličnom igrom u polju osvaja set u svoju korist – 25:23.

U trećem i četvrtom setu naše odbojkašice uspostavljaju igru i završavaju utakmicu u svoju korist.

ŽOK “Lukavac”: Kunosić, Halilović, Mujić, Morenjačkić, Salihović, Akeljić, Mujačić, Mujčinović, Corhodžić, Zaimović, Karić, Hasanović.
Trener: Buljubašić.

OK “Maglaj”:  Hadžić, Muhamedović Eda, Musaefendić, Muhamedović Ena, Kondžli, Bašić, Mehinagić, Lošić, Halilović, Suljaković.
Trener: Gračić.