Odbojka se vraća u naš grad: Sedmica ovjerila Premijer ligu!

1 min. za čitanje

Sedmica je pobjedom rezultatom 3:2 nad ekipom Ilijaša sasvim sigurno novi član Premijer lige BiH.

Naši odbojkaši su prvi set riješili u svoju korist rezultatom 25:20. U drugom setu dolazi do pada u igri, što iskorištavaju gosti i osvajaju set rezultatom 11:25. Treći set je neizvjestan ali Sedmica nakon preokreta dobija set rezultatom 25:23.

Naredno set je novi pad u igri, što iskorištavaju gosti i osvajaju set rezultatom 20:25.

Odlučujući set je novo puđenje naših odbojkaša, koji cijeli set drže vodstvo i isti osvajaju rezultatom 15:13.

Ovom pobjedom naši momci čvrsto drže prvo mjesto na tabeli sa 4 boda prednosti nad ekipom Ilijaša.

OK 7 Lukavac: Osmanović, Salihović, Čorbić, Sakić, Salkić, Hadžić, Bećirović, Imamović, Brigić, Gopo, Šiljegović.

Trener: Alen Džambić