Nova pobjeda Sinova Bosne

1 min. za čitanje

Piše:Sadik Sinanović

Danas je utakmicama 6.kola nastavljeno takmičenje u Premier ligi BiH u sjedećoj odbojci, a naši odbojkaši upisali su novu pobjedu. Sinovi Bosne gostovali su u Gornjem Vakufu, kod Sloge i bili bolji rezultatom 1:3.

Da su naši odbojkaši kvalitetnija i bolje pripremljena ekipa, vidjelo se već u prva dva seta. Lukavčani su prvi set riješili u svoju korist rezultatom 11:25, da bi u drugom potvrdili dobru igru i slavili sa 13:25. Treći set kao da je donio neku opušteniju igru, pa su odbojkaši Sloge izašli kao pobjednici rezultatom 25:21. U treći set, Sinovi Bosne kao da su ušli znatno opreznije i odlučnije, pa su ponovo ubjedljiim rezultatom (16:25) završili današnji meč.

U narednom 7.kolu Premier lige, Sinovi Bosne su domaćini. U SD u Lukavcu, dočekuju ekipu OKI Breza, a susret se igra u nedjelju 20.11.2016.