Radnički se pobjedom oprostio od Kupa BiH

Nakon što su prošle sedmice u prvoj utakmici ubjedljivo pobijedili Radnički (6:0), izabranici Emira Alihodžića su danas u Lukavcu poraženi u revanšu rezultatom 3:2, ali na kraju idu dalje zahvaljujući pozitivnoj gol razlici.

Radnički je veoma dobro otvorio utakmicu i nakon pet minuta igre je imao prednost. Strijelac za minimalnu prednost od 1:0 bio je Ćosić, da bi potom domaći u 26. minuti autogolom Kovačića udvostručili prednost na Jošiku.

Samo tri minute kasnije Radnički je postigao i treći gol. Ovoga puta u listu strijelaca se upisao Kasumović, a kada se činilo da je Radnički na putu da nadoknadi prednost, uslijedio je gol Kovačića koji je vratio meč u realnost, piše SportSport.ba

Do kraja utakmice Bosna Sema je golom Mujića uspjela smanjiti prednost Radničkog na 3:2, što je ujedno bio i konačan rezultat.